Monthly Archives: Eylül 2014

Sally Hansen Oje

sally hansen oje

Sally Hansen Oje

Oje bakımlı bütün bayanların sürdüğü el estetik aksesuardır. Her yaşta kadın  kullandığı ojeler  renk ve kullanım  farklılığı gösterebilmektedir. Genç bayanlar daha çok canlı ve simli sedefli , moda renkleri tercih ederler.
Olgun bayanlar ise naturel, açık renkleri tercih etmektedirler. Oje uygulamak oldukça incelik ister ve uygulama  teknikleri bulunur. Oje sürerken yapılabilecek küçük hata bile kötü oje görünümüne sebebiyet verir. Tırnak bakımı tamamlanmış ellerde dahi ufacık  bir hata kötü görünüme sebebiyet verir.

Sally hansen oje  Sürümü kolay, tırnak besleyici ve kalıcılığı uzun süren ojelerden en bilinenlerindendir. Sally hansen oje kullanım öncesi  mutlaka baz kullanılmalıdır. Bu bir çok kadın tarafından bilinmez. Baz kullanırsanız tırnak üzerinde bulunan çıkıntıların ve boşlukların giderilmesi ve oluşumunun önüne geçerek pürüzsüz görünüm sağlanması desteklenir.

Uygulama sırasında Sally hansen oje  kullanırken çok fazla miktarda oje almamaya özen gösterilmelidir.Oje Tırnaklarınızda HOMOJEN  yayılmaz tam tersi kalın bir oje katmanı oluşturur.Bu tırnağa uygulanan ojenin kurumasını zorlaştırır. İncecik katmanlı bir Sally hansen oje sürülüp kuruması beklenmeli,  daha sonrasında üzerine tekrar ince bir katman oje uygulanarak istenilen renk tonuna kavuşulmalıdır.

 

Uygulamada Oje fırçası dik olmak yerine paralel şekilde tutulmalıdır. Tırnak başınızdan tırnak ucuna doğru oje uygulaması gerçekleştirilmelidir. İlk önce Başparmak ve küçük parmağınıza doğru oje uygulamanız gerekirki  diğer parmakların uygulamasını kolaylaştırsın.

Tüm Sally Hansen Ürünleri İçin Tıklayınız.

Multi Activ Natura El Kremi

multi active el kremi

Multi Activ Natura El Kremi

Günlük yaşamda çok sık kullandığımız atmosfer şartlarından en çok etkilenen, yıpranan elleri onarmak için tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan papatya özü,gliserin, silikon, zeytin yağı içeren Multi active el kremi etkinliğini, nemlendirme, pürüzsüzleştirme, hücre yenileyici, anti radikal ve anti-inflamatuar etki olarak gerçekleştirir.

Yaşlanma etkilerine karşı serbest radikallere karşı savaşan Multi active el kremi cilt üzerinde silikon yağı etkisiyle koruyucu film tabakası oluşturur.Cildi sakinleştiren yumuşatan polifenol bakımından zengin el kremidir.

Nuxe Reve De Miel El ve Tırnak Kremi

nuxe el kremi

Nuxe Reve De Miel El ve Tırnak Kremi

Tüm aile bireylerinin 36 aydan itibaren bebekler dahil, kullanımına uygun el kremidir. El ve tırnaklarda etkili Nuxe El ve Tırnak kremi yağsızdır. Cilt tipi gözetmeksizin kullanılabilen Nuxe el kremi Özellikle kış aylarında ,çok soğuklarda sabah akşam uygulanması önerilir.Elleri yumuşatarak elastikiyet kazanmasını sağlar.Emilimi yüksek el kremi ince yapıya sahiptir.

Paraben ve fenoksietanol içermeyen Nuxe el kremi bitkisel içeriklerden formüle edilmiştir.