Monthly Archives: Kasım 2015

Sally Hansen

sally hansen kozmoperi

Sally Hansen

Kozmetik sektöründe 57 yıl önce Amerika’da kurulan Sally Hansen tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bayanların tırnak bakımından el veya ayak bakımına ya da vücut bakımından dudak bakımına kadar tüm ihtiyaçlarını zengin içerikli ürünleri ile karşılıyor. Bu ürün ellerinize veya parmaklarınıza iyi ve kaliteli bir bakım yapabilmenize yardımcı olacaktır. Ürün çeşitleri olarak yer alan bu ürünler ile tırnak sertleştiricileri, markanın ojeleri ve oje kurutucuları gibi oldukça çeşitli tırnak bakım ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Sally Hansen tırnak uzatıcı ya da güçlendirici ürünleri tırnak bakımlarını barındıran bir settir. Tırnaklarınızdaki probleme yönelerek çözüm sağlamayı amaçlamaktadır. Katmanlara ayrılan ya da soyulan tırnaklara, ince zayıf tırnaklara, yavaş uzayan tırnaklara, yumuşak veya güçsüz tırnaklara özel ayrı ayrı üretilen ürünler ile şikâyete veya kişiye özel bakımı hedeflemektedir. Etkinliği ve içeriği klinik çalışmalarda kanıtlanmış sonuçlar sunmaktadır. Klasik olan tırnak güçlendiricilerin tam aksine uygulama şekli oldukça farklı bir üründür. İlk uygulama sonrası gün aşırı olarak üzerine birer kat daha sürerek 3. Kullanım sonunda kür tamamlanır tırnak temizlenerek yeni uygulama tekrarlanmaya başlanmalıdır.

Güçlendirici veya uzatıcı tırnak bakım ürünleri kullanılıyorken oje sürmek istediğiniz zaman uygulama şeklindeki adımları en baştan uygulamanız gerektiğini unutmayınız ojenin üstüne sürüldüğünde beklenen etkiyi göstermemektedir. Tırnak problemi rahatsızlık verici ve son safhada ise bir süre oje kullanılmaması önerilmektedir. Tırnak etlerini kesmeye ihtiyaç duymadan manikür sağlayan ürünleri bulunmaktadır. Tırnak etlerinin uzamış olması tırnağın sağlıklı uzamasını engeller bu sebeple tırnak etlerinin düzenli olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Tırnak eti nemlendirici ürünler tırnak etlerinin kurumasını sertleşmesini engellemek amacıyla günlük olarak kullanılması gerekiyor. Tırnak etlerinin kuruluğundan dolayı kenarların soyulmasına sebep olabilir. Düzenli olarak uygulanan tırnak eti kremi bu tarz şikâyete engel olmaktadır. Sally hansen el ve ayak bakımı, oje ve makyaj gibi aradığınız pek çok şeyi bu markanın ürünlerinde bulabilirsiniz.

Alessandro

Alessandro El Bakım Ürünleri

alessandro 1

Kozmetik piyasasında kalitesi ile bilinen alessandro ürünleri el ve ayağın yanı sıra tırnak bakımında da eşsiz ürünleri bulunuyor. İçeriğinde kesinlikle insan vücuda zararlı olabilecek kanserojen veya kimyasal maddeler kullanılmıyor tamamen doğal bileşenlerden üretimi sağlanmıştır. Bileşenlerinde diğer markalara kıyasla yüksek parlaklık, UV emici nedeniyle uzun süreli ve yoğun parlak renk, inanılmaz oje dayanıklılığı, su veya çözülmelere dayanıklı, pürüzsüz sürüm keyfi, çatlamalara karşı dayanıklı ve uygularken çizgi oluşturmuyor.  %100 Doğal olan ürünlerimizden olan Patentli ve sadece suyla çalışan eldivenlerin rahatlatıcı etkisi ile kendinizdeki değişimi gözlemleyeceksiniz. Thermasoftun güçlü ve uzun süren ısısı ile kaslarınızı ya da zihninizi rahatlamasına yarayacak essiz bir üründür. Kaslar ile eklemleri kolaylıkla rahatlatmaktadır. Esnekliği artırırken tekrardan canlandırmayı sağlamaktadır. Thermasoftun tedavi edici sıcaklığı ile cildinize yeniden yardımcı olmaya devam etmektedir. Doğal bileşenleri ile hücresel tedaviyi destekleyen ürünlerimiz cildin kendi nemini sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Alessandro International dermatologları ile işbirliği içinde olarak dünyadaki tek pre ile anti-ageing el bakım sistemini yeni HandsUP serisini geliştirmişlerdir. HandsUp aynı zamanda ise farklı yaş grupları için farklı, zengin ve en önemlisi ihtiyaca en uygun aktif madde seçimleri ile dünyanın ilk el bakım serisini oluşturmuştur.  Maske ya da krem olarak kullanabilen Cream Royal ürünü royal jelly içeren kusursuz bir el bakım ürünleri bulunmaktadır. Besleyici biopearl kompleksi sağlayarak el ve kol cildini sıkılaştırır ve cildin hücre yenilemesine yardımcı olur. Biowhite Kompleks ile pigment lekelerinin rengini açarken lekelerin tekrardan oluşmasını önlüyor.

Lipozom, phutonutrients ile hyaluronik asit içeren yoğun nemlendiricili el kremleri içeriğindeki etken maddeleri ile eldeki lekeler üzerinde oldukça fazla etkisi bulunuyor ve melanin oluşumunu azaltmaktadır. Çizgili veya engebeli doğal tırnaklar için ideal bir temel bakımları bulunmaktadır. Tırnağı pürüzsüzleştirirken çukurları doldurur bu sayede tırnağınız sağlığına kavuşmaktadır.  Kırılgan veya yumuşak tırnaklara karşı savaşan gündüz ile gece kullanılabilen tırnak sertleştirici alessandro ürünü ile tırnaklarınızın elastik yapıya ulaşmasını sağlayın.

Sally Hansen Ürünleri

sally hansen6

Kozmetik sektöründe sally hansen ürünleri en son bakım teknolojileri dâhil yenilikçi ürünleri ile her türlü tırnak bakımı sorunu ya da manikür ve pedikür ihtiyacı için tüketicilere çözümler sunarak kullanımı oldukça kolay olan ve aynı zaman da kaliteli pratik ürünler geliştirmiştir. 1958 yılında Amerika’da kurulan bu marka tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bayanların tırnak bakımından el ya da ayak bakımına veya vücut bakımından dudak bakımına kadar tüm ihtiyaçlarını zengin içerikli ürünleri ile karşılamaktadır. Ürün çeşitleri olarak yer alan ürünler ile tırnak sertleştiricileri, markanın ojeleri ile oje kurutucuları gibi oldukça çeşitli tırnak bakım ürünlerine kolayca ulaşırsınız.

Sally Hansen ürünün bir numaralı bacak kapatıcı ürünü ile sanki çorap giymişsiniz hissi vererek kolay kapatıcılık sağlayan ürünleri bulunmaktadır. Tırnak besleyici ürünleriyle tırnaklarınız daha mükemmel bir görünüme kolaylıkla ulaşacaktır. Ojelerin içeriğindeki soya proteini ile tırnaklarınızdaki nem dengesini koruma sağlayarak, Keratin ile kırılmaları veya yırtılmaları önlüyor. Kolojen ve vitaminler ile ise sağlıklı büyüme sağlamaya yardımcı olmaktadır. Nailgrowth Miracle tırnaklarınızda 5 gün içerisinde net olarak %30 uzama sağlıyor. Avokado yağı ile bitki özlerinin zenginleştirilmiş yeni formülü ile kuru veya kırılgan tırnakları nemlendirmeye ve esnekliği geri kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Pratik oje bantları ile tırnak etlerinize bulaştırmadan kolaylıkla uygulama sağlayabilirsiniz. Bu bantlar tırnaklarınıza doğal bir görünüm sağlarken aynı zamanda da özel formülleri sayesinde uzun süreli kalıcı etki sağlamaya yardımcı olmaktadır. İçinde her tırnak boyutuna uygun olacak şekilde 16 adet bant bulunuyor. Oje çıkarıcı ile kolaylıkla temizliği sağlanır. DPB, Toluen, Formaldehid içermemektedir.

Vitaminler ve Soya Proteini içeren yoğun formülü ile kuru tırnak veya tırnak etlerini beslemeye anında ise sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.  Titanium içeriği ile katmanlara ayrılan, soyulan, çatlayan ve kolay kırılan tırnaklarınızı güçlendirmeye ve elmas sertliği kazandırmaya yardımcı olan Sally Hansen ürünleri doğal bileşenleri ile sağlığınıza son derce önem veren tek tırnak bakım ürünüdür.