Alessandro

Alessandro El Bakım Ürünleri

alessandro 1

Kozmetik piyasasında kalitesi ile bilinen alessandro ürünleri el ve ayağın yanı sıra tırnak bakımında da eşsiz ürünleri bulunuyor. İçeriğinde kesinlikle insan vücuda zararlı olabilecek kanserojen veya kimyasal maddeler kullanılmıyor tamamen doğal bileşenlerden üretimi sağlanmıştır. Bileşenlerinde diğer markalara kıyasla yüksek parlaklık, UV emici nedeniyle uzun süreli ve yoğun parlak renk, inanılmaz oje dayanıklılığı, su veya çözülmelere dayanıklı, pürüzsüz sürüm keyfi, çatlamalara karşı dayanıklı ve uygularken çizgi oluşturmuyor.  %100 Doğal olan ürünlerimizden olan Patentli ve sadece suyla çalışan eldivenlerin rahatlatıcı etkisi ile kendinizdeki değişimi gözlemleyeceksiniz. Thermasoftun güçlü ve uzun süren ısısı ile kaslarınızı ya da zihninizi rahatlamasına yarayacak essiz bir üründür. Kaslar ile eklemleri kolaylıkla rahatlatmaktadır. Esnekliği artırırken tekrardan canlandırmayı sağlamaktadır. Thermasoftun tedavi edici sıcaklığı ile cildinize yeniden yardımcı olmaya devam etmektedir. Doğal bileşenleri ile hücresel tedaviyi destekleyen ürünlerimiz cildin kendi nemini sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Alessandro International dermatologları ile işbirliği içinde olarak dünyadaki tek pre ile anti-ageing el bakım sistemini yeni HandsUP serisini geliştirmişlerdir. HandsUp aynı zamanda ise farklı yaş grupları için farklı, zengin ve en önemlisi ihtiyaca en uygun aktif madde seçimleri ile dünyanın ilk el bakım serisini oluşturmuştur.  Maske ya da krem olarak kullanabilen Cream Royal ürünü royal jelly içeren kusursuz bir el bakım ürünleri bulunmaktadır. Besleyici biopearl kompleksi sağlayarak el ve kol cildini sıkılaştırır ve cildin hücre yenilemesine yardımcı olur. Biowhite Kompleks ile pigment lekelerinin rengini açarken lekelerin tekrardan oluşmasını önlüyor.

Lipozom, phutonutrients ile hyaluronik asit içeren yoğun nemlendiricili el kremleri içeriğindeki etken maddeleri ile eldeki lekeler üzerinde oldukça fazla etkisi bulunuyor ve melanin oluşumunu azaltmaktadır. Çizgili veya engebeli doğal tırnaklar için ideal bir temel bakımları bulunmaktadır. Tırnağı pürüzsüzleştirirken çukurları doldurur bu sayede tırnağınız sağlığına kavuşmaktadır.  Kırılgan veya yumuşak tırnaklara karşı savaşan gündüz ile gece kullanılabilen tırnak sertleştirici alessandro ürünü ile tırnaklarınızın elastik yapıya ulaşmasını sağlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir