Sally Hansen

sally hansen kozmoperi

Sally Hansen

Kozmetik sektöründe 57 yıl önce Amerika’da kurulan Sally Hansen tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bayanların tırnak bakımından el veya ayak bakımına ya da vücut bakımından dudak bakımına kadar tüm ihtiyaçlarını zengin içerikli ürünleri ile karşılıyor. Bu ürün ellerinize veya parmaklarınıza iyi ve kaliteli bir bakım yapabilmenize yardımcı olacaktır. Ürün çeşitleri olarak yer alan bu ürünler ile tırnak sertleştiricileri, markanın ojeleri ve oje kurutucuları gibi oldukça çeşitli tırnak bakım ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Sally Hansen tırnak uzatıcı ya da güçlendirici ürünleri tırnak bakımlarını barındıran bir settir. Tırnaklarınızdaki probleme yönelerek çözüm sağlamayı amaçlamaktadır. Katmanlara ayrılan ya da soyulan tırnaklara, ince zayıf tırnaklara, yavaş uzayan tırnaklara, yumuşak veya güçsüz tırnaklara özel ayrı ayrı üretilen ürünler ile şikâyete veya kişiye özel bakımı hedeflemektedir. Etkinliği ve içeriği klinik çalışmalarda kanıtlanmış sonuçlar sunmaktadır. Klasik olan tırnak güçlendiricilerin tam aksine uygulama şekli oldukça farklı bir üründür. İlk uygulama sonrası gün aşırı olarak üzerine birer kat daha sürerek 3. Kullanım sonunda kür tamamlanır tırnak temizlenerek yeni uygulama tekrarlanmaya başlanmalıdır.

Güçlendirici veya uzatıcı tırnak bakım ürünleri kullanılıyorken oje sürmek istediğiniz zaman uygulama şeklindeki adımları en baştan uygulamanız gerektiğini unutmayınız ojenin üstüne sürüldüğünde beklenen etkiyi göstermemektedir. Tırnak problemi rahatsızlık verici ve son safhada ise bir süre oje kullanılmaması önerilmektedir. Tırnak etlerini kesmeye ihtiyaç duymadan manikür sağlayan ürünleri bulunmaktadır. Tırnak etlerinin uzamış olması tırnağın sağlıklı uzamasını engeller bu sebeple tırnak etlerinin düzenli olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Tırnak eti nemlendirici ürünler tırnak etlerinin kurumasını sertleşmesini engellemek amacıyla günlük olarak kullanılması gerekiyor. Tırnak etlerinin kuruluğundan dolayı kenarların soyulmasına sebep olabilir. Düzenli olarak uygulanan tırnak eti kremi bu tarz şikâyete engel olmaktadır. Sally hansen el ve ayak bakımı, oje ve makyaj gibi aradığınız pek çok şeyi bu markanın ürünlerinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir