Sally Hansen Ürünleri

sally hansen6

Kozmetik sektöründe sally hansen ürünleri en son bakım teknolojileri dâhil yenilikçi ürünleri ile her türlü tırnak bakımı sorunu ya da manikür ve pedikür ihtiyacı için tüketicilere çözümler sunarak kullanımı oldukça kolay olan ve aynı zaman da kaliteli pratik ürünler geliştirmiştir. 1958 yılında Amerika’da kurulan bu marka tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bayanların tırnak bakımından el ya da ayak bakımına veya vücut bakımından dudak bakımına kadar tüm ihtiyaçlarını zengin içerikli ürünleri ile karşılamaktadır. Ürün çeşitleri olarak yer alan ürünler ile tırnak sertleştiricileri, markanın ojeleri ile oje kurutucuları gibi oldukça çeşitli tırnak bakım ürünlerine kolayca ulaşırsınız.

Sally Hansen ürünün bir numaralı bacak kapatıcı ürünü ile sanki çorap giymişsiniz hissi vererek kolay kapatıcılık sağlayan ürünleri bulunmaktadır. Tırnak besleyici ürünleriyle tırnaklarınız daha mükemmel bir görünüme kolaylıkla ulaşacaktır. Ojelerin içeriğindeki soya proteini ile tırnaklarınızdaki nem dengesini koruma sağlayarak, Keratin ile kırılmaları veya yırtılmaları önlüyor. Kolojen ve vitaminler ile ise sağlıklı büyüme sağlamaya yardımcı olmaktadır. Nailgrowth Miracle tırnaklarınızda 5 gün içerisinde net olarak %30 uzama sağlıyor. Avokado yağı ile bitki özlerinin zenginleştirilmiş yeni formülü ile kuru veya kırılgan tırnakları nemlendirmeye ve esnekliği geri kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Pratik oje bantları ile tırnak etlerinize bulaştırmadan kolaylıkla uygulama sağlayabilirsiniz. Bu bantlar tırnaklarınıza doğal bir görünüm sağlarken aynı zamanda da özel formülleri sayesinde uzun süreli kalıcı etki sağlamaya yardımcı olmaktadır. İçinde her tırnak boyutuna uygun olacak şekilde 16 adet bant bulunuyor. Oje çıkarıcı ile kolaylıkla temizliği sağlanır. DPB, Toluen, Formaldehid içermemektedir.

Vitaminler ve Soya Proteini içeren yoğun formülü ile kuru tırnak veya tırnak etlerini beslemeye anında ise sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.  Titanium içeriği ile katmanlara ayrılan, soyulan, çatlayan ve kolay kırılan tırnaklarınızı güçlendirmeye ve elmas sertliği kazandırmaya yardımcı olan Sally Hansen ürünleri doğal bileşenleri ile sağlığınıza son derce önem veren tek tırnak bakım ürünüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir